RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Flamuri i Kosovës zhvendoset nga objekti i Komunës së Zubin Potokut

flamuri-i-kosoves-zhvendoset-nga-objekti-i-komunes-se-zubin-potokut

Njësia Speciale e Kosovës mëngjesin e sotëm e ka zhvendosur nga objekti i komunës së Zubin Potokut flamurin e Republikës së Kosovës.
Nuk dihet arsyeja se përse është larguar flamuri i Kosovës nga objekti.

Po ashtu është bërë e ditur se është vendosur edhe flamuri i Serbisë është vendosur në një shtyllë elektrike pranë objektit të Komunës.

Related posts

“Nuk do të largohem”- Pas Shtëpisë së Bardhë, edhe Biden shuan zërat e heqjes dorë nga kandidimi për president i SHBA: Do jem në garë deri në fund dhe ne do të fitojmë

admin

Dëmet nga vërshimet miliona euro, komunat s’kanë para për t’i mbuluar

admin

Presidenca: Serbët vendas që kanë studiuar në Mitrovicë të veriut tani mund të dorëzojnë diplomat e tyre për verifikim

admin