RTV AHIRETI
Lajme

FOTOLAJM/ Nga Emma Stone te Cillian Murphy, si u veshën yjet e Hollywood në tapetin e kuq të “Oscar 2024”

fotolajm/-nga-emma-stone-te-cillian-murphy,-si-u-veshen-yjet-e-hollywood-ne-tapetin-e-kuq-te-“oscar-2024”

Moda është po aq e rëndësishme sa filmat në Oscar, dhe yjet e Hollyëood tërhoqën të gjithë vëmendjen me veshjet dhe stilin e tyre gjatë parakalimit në tapetin e kuq. Emma Stone, ishte ndër aktoret e veshura më bukur sipas kritikëve të huaj. Aktorja kaloi në tapetin e kuq me një fustan me ngjyrë të

Related posts

Kryetari i Zveçanit Ilir Peci vendoset në objektin e komunës

admin6

Familjet e pengjeve izraelite: Sulmet në Gaza vendosin në rrezik jetën e të afërmve tanë

rezart morina

Dërgesa e parë e grurit ukrainas niset nga porti i Odesës – VIDEO

admin