RTV AHIRETI
Lajme

Viktor Orban tregon planin e Donald Trump për t’i dhënë fund luftës në Ukrainë: Ish-Presidenti i SHBA-ve nuk do të japë asnjë qindarkë

viktor-orban-tregon-planin-e-donald-trump-per-t’i-dhene-fund-luftes-ne-ukraine:-ish-presidenti-i-shba-ve-nuk-do-te-jape-asnje-qindarke

Kryeministri i Hungarisë Viktor Orban, i cili u takua me kandidatin presidencial amerikan Donald Trump më 8 mars, ka pohuar se Trump ka “plane mjaft të detajuara” për t’i dhënë fund luftës në Ukrainë. Por sipas tij, Trump nuk do të japë “asnjë qindarkë” për të luftuar agresionin rus në Ukrainë, shkruajnë mediat e huaja.

Related posts

“Mjekët pa Kufij” i bëjnë thirrje Izraelit të ndalojë bombardimin pa bërë dallim në Gaza

rezart morina

Modelja franceze, Marine el Himer pranon Islamin

admin

Publikohet një video me persona të maskuar në veri që flasin serbisht dhe shtien me armë

admin