RTV AHIRETI
Shëndetësi

Gati projektligji për kanabisin mjekësor dhe industrial, ja kriteret për kultivuesit

gati-projektligji-per-kanabisin-mjekesor-dhe-industrial,-ja-kriteret-per-kultivuesit

Qeveria Shqiptare ka hedhur për konsultim public projektligjin “Për kontrollin e kultivimit dhe përpunimit të bimës së kanabisit dhe prodhimit të nënprodukteve të saj për qëllime mjekësore dhe industriale”.

Related posts

Ankoheni shpeshherë, por a e dini përse dhembin kyçet dhe gjunjët kur bie shi?

admin

Ja si ndikon koha e ngrënies në shëndetin mendor të njerëzve

admin

A ju pëlqejnë vezët? Kur të dëgjoni se çfarë thotë hulumtimi i ri, do t’i duani edhe më shumë

admin