RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Gazetarët e bojkotojnë Rozeta Hajdarin, ia heqin mikrofonat nga foltorja ku po fliste

gazetaret-e-bojkotojne-rozeta-hajdarin,-ia-heqin-mikrofonat-nga-foltorja-ku-po-fliste

Gazetarët kosovarë kanë ndërmarrë një veprim interesant sot gjatë konferencës së ministres së Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë.

Gjatë kohës që ajo po fliste për rastin e Klan Kosovës, gazetarët ia kanë bojkotuar konferencën.

Ata kanë hequr mikrofonët nga foltorja dhe kanë ecur krejt nga vendi ku po mbahej konferenca.

Kjo është bërë në shenjë revolte ndaj vendimin për mbylljen e Klan Kosovës.

Related posts

Situata e rënduar/ OKB apelon për 2.3 miliardë paund për ndihmë për Gazën dhe Bregun Perëndimor

admin

Fajon sot në Kosovë, pritet nga Osmani dhe Konjufca

admin

Detaje nga operacioni “TOTO”, mbi 50 mijë euro të sekuestruara dhe 13 persona të arrestuar

admin