RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Gjashtë të lënduar në një aksident në Vushtrri

gjashte-te-lenduar-ne-nje-aksident-ne-vushtrri

Gjashtë persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku gjatë së dielës në fshatin Dobërllukë të Vushtrrisë.

Policia ka njoftuar të hënën se të lënduarit janë duke u trajtuar dhe sipas mjekut janë jashtë rrezikut për jetë.

Në këtë aksident, të përfshira ishin tri vetura, një prej tyre me targa të huaja.

Policia është duke e hetuar rastin.

Related posts

Scholz: Bota duhet ta ndajë barrën e varfërisë

rezart morina

Turqia përkujton ushtarët e rënë në Sarıkamiş gjatë Luftës së Parë Botërore

admin

Simbole të Wagner-it shihen në protestën e djathtistëve në Beograd

admin