RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Gjashtë vjeçari në Shqipëri mbytet në rezervuar të ujit

gjashte-vjecari-ne-shqiperi-mbytet-ne-rezervuar-te-ujit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në zonën e Iballës në Fushë-Arrëz të Shqipërisë.

Një fëmijë 6 vjeç ka rënë aksidentalisht në rezervuarin e fshatit dhe ka humbur jetën, shkruan abcneës.al.

I mituri është nxjerrë nga uji nga familjarët dhe i është dhënë ndihma e parë, por nuk ka arritur të mbijetojë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Related posts

Youtuberi maqedonas konvertohet nga ortodoks në musliman – VIDEO

rezart morina

Vatikani, votuesve evropianë: Të mos ketë qasje çnjerëzore ndaj migrantëve

admin6

Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, posedon dhjetëra mijëra euro në kriptovaluta

admin