RTV AHIRETI
KosovaKosovëLajmeLajmet e funditPORTOFOLITë Gjitha

Gjen në rrugë portofolin me 500 euro, qytetari në Prizren e kthen në polici

gjen-ne-rruge-portofolin-me-500-euro,-qytetari-ne-prizren-e-kthen-ne-polici

Një qytetar në Prizren ka dorëzuar në polici shumën prej 500 euro. Policia njofton se qytetari kishte gjetur paratë dhe më pas i ka dorëzuar në stacionin policor në Prizren. “Një qytetar nga Komuna e Prizrenit, me inicialet A.P., ka gjetur një kuletë me shumë prej 525 euro, 6100 Lekë Shqiptar para metalike prej 1 […]

Related posts

Ushtria izraelite pranon marrëveshjen e pengjeve dhe armëpushimit të përkohshëm me Hamasin

admin6

Osmani takohet me ambasadorin Hovenier, bisedojnë për zhvillimet e fundit në vend dhe masat e reciprocitetit

admin

Aktakuzë ndaj një serbi për dhunimin e një shqiptari gjatë luftës në Kosovë

admin