RTV AHIRETI
gjendet i vdekur burriKosovaLajmeLajmet e funditPrizrenTë Gjitha

Gjendet i vdekur 42-vjeçari në Prizren

gjendet-i-vdekur-42-vjecari-ne-prizren

Një person pa shenja jete është gjetur në Prizren. Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prizrenit, Shaqir Bytyqi tha për mediat e Kosovës se viktima është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij. “Më datë 05.04.2024 , rreth orës 00:30, në shtëpinë e tij në rrugë ‘Petro Nino Luarasi’, në Prizren nga mjekët e […]

Related posts

Kërkohet paraburgim ndaj të dyshuarit për vrasjen e rëndë në Ferizaj

admin

​Kosova shënon Ditën Ndërkombëtare të të Zhdukurve

admin

Kreu i organizatës shëndetësore paralajmëron: Uria dhe sëmundjet do vrasin miliona

admin