RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Gjendja në pikat kufitare të Kosovës

gjendja-ne-pikat-kufitare-te-kosoves

Qendra Kombëtare për Menaxhim Kufitar ka përditësuar të dhënat për gjendjen në pikat kufitare të Kosovës.

Siç shihet, pika kufitare më e ngarkuar është Dheu i Bardhë.

Atje pritet në hyrje janë 2 orë, raporton Indeksonline.

Edhe vendkalimi Muçibabë është i ngarkuar, ku pritjet në hyrje janë 40 minuta.

Related posts

BE: Nuk tolerohet mohimi i gjenocidit në Srebrenicë

rezart morina

Emiratet e Bashkuara Arabe bëjnë thirrje për armëpushim të menjëhershëm dhe ndihmë për Gazën

admin6

22 vjet nga themelimi i AK Partisë, Erdoğan riafirmon angazhimin për Turqi’të fortë’

rezart morina