RTV AHIRETI
Lajme

“Gjithçka u bë nga Joe Biden dhe njerëzit e tij”- U shpall fajtor për 34 vepra penale, reagon Donald Trump: Gjyqtari ishte një tiran, vendimin do ta apeloj

“gjithcka-u-be-nga-joe-biden-dhe-njerezit-e-tij”-u-shpall-fajtor-per-34-vepra-penale,-reagon-donald-trump:-gjyqtari-ishte-nje-tiran,-vendimin-do-ta-apeloj

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, në një konferencë për media të premten ka thënë se vendimi që ai të shpallej fajtor për falsifikim të dokumenteve të biznesit, “është bërë nga presidenti aktual Joe Biden dhe njerëzit e tij”. Donald Trump thotë se do të apelojë vendimin e “mashtrimit” që e shpalli atë fajtor. Ai pretendon se

Related posts

Somali, rritet në 20 numri i viktimave në sulmin terrorist të Al-Shabaab

admin

Punëtorët e Amazon organizojnë protesta

admin

Trupa të NATO-s në Ukrainë? Lavrov: Rusia është e gatshme nëse Perëndimi dëshiron të luftojë në fushën e betejës

admin