RTV AHIRETI
LajmeRajon dhe BotëTurqi

Gruaja 77-vjeçare shpëtohet në orën e 212 të tërmetit në Adiyaman

gruaja-77-vjecare-shpetohet-ne-oren-e-212-te-termetit-ne-adiyaman

Shpëtimtarët dhe të afërmit e gruas u përqafuan dhe uruan njëri-tjetrin pasi e shpëtuan pasi ajo mbeti e bllokuar në rrënoja për 9 ditë

Related posts

Policia bën apel për kujdes në trafik pas reshjeve të borës

admin

Maqedonia e Veriut ka pasur shkëmbim më të madh tregtar me Greqinë, Serbinë dhe Bullgarinë

admin

Gjermania, Kosovës e Serbisë për takimin e 18 marsit: Mos t’iu ikë autobusi

rezart morina