RTV AHIRETI
KosovaLajmeLajmet e funditTë Gjitha

Haxhiu publikon pamje gjatë vizitës te vila e Radoiçiçit: Terroristi që për vete bën jetë prej milioneri

haxhiu-publikon-pamje-gjate-vizites-te-vila-e-radoicicit:-terroristi-qe-per-vete-ben-jete-prej-milioneri

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka publikuar një video nga vizita që i bënë sot bashkë me ministrin e Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, vilës së konfiskuar të kreut të grupit terrorist në veri, Milan Radoiçiq. Ministrja Haxhiu, tha se dje “publikuam dokumentin e listës se aseteve të konfiskuara dhe sekuestruara të terroristit Radojçiq, sot […]

Related posts

Kurti Prokurorisë e Gjykatave: Adresoni me urgjencë krimet e luftës, kemi mundësuar gjykimin në mungesë të kriminelëve

admin

John Kerry viziton Kinën për bisedime rreth klimës

admin

Ja zhvillimet kryesore të orëve të fundit në Palestinë

admin6