RTV AHIRETI
FeaturedLajmeLajmetShqipëri

Humb jetën një person në plazhin e Golemit

humb-jeten-nje-person-ne-plazhin-e-golemit

Një pushues nga Elbasani ka humbur jetën në plazhin e Golemit.

Ai dyshohet të ketë pësuar arrest kardiak pasi ka hyrë në det, shkruan TCh.

Bëhet e ditur se menjëherë i është dhënë ndihma e parë nga familjarët dhe nga roja e plazhit, por ka vdekur gjatë kohës që po dërgohej në spital.

Related posts

Dy të vdekur dhe mbi 1.500 raste të reja me COVID-19

admin

Pensioni mesatar në Mal të Zi do të jetë 405 euro

rezart morina

Tejkalon 15 milionë tonë sasia e ngarkesës së transportuar në korridorin e drithit

admin