RTV AHIRETI
Lajme

I shoqi akuzohet se e vrau dhe fshehu kufomën, gjenden rrobat e 42-vjeçares! Si bashkëshorti e hoqi qafe pasi nisi lidhje me një grua tjetër, i frikësohej humbjes së pronave

i-shoqi-akuzohet-se-e-vrau-dhe-fshehu-kufomen,-gjenden-rrobat-e-42-vjecares!-si-bashkeshorti-e-hoqi-qafe-pasi-nisi-lidhje-me-nje-grua-tjeter,-i-frikesohej-humbjes-se-pronave

Autoritetet italiane kanë rënë në gjurmë që mund të çojnë në gjetjen e trupit të Francesca Deidda, 42-vjeçares e cila rezulton e zhdukur prej muajit maj dhe dyshohet se është vrarë nga i shoqi, Igor Sollai. Gjurmë të saj janë gjetur në zonën midis Sinnai dhe San Vito, në pikën ku rezulton i lokalizuar për

Related posts

Kurti e Bislimi nesër në konferencë, pritet të flasin për takimin e fundit në Bruksel

rezart morina

Xhamia e madhe në Paris padit shkrimtarin francez për komente antiislame

admin

Greqia vazhdon përpjekjet për të pestën ditë për të shuar zjarret

rezart morina