RTV AHIRETI
Shëndetësi

Imuniteti i dobësuar, mikrobiologu Korraqi: Forcimi, arma më e mirë në çdo pandemi

imuniteti-i-dobesuar,-mikrobiologu-korraqi:-forcimi,-arma-me-e-mire-ne-cdo-pandemi

Imuniteti i njerëzve është dobësuar dhe pas lisë së majmunit të cilën shkencëtarët e lidhin me ndërprerjen e vakisnimit, të tjera pandemi mund të gjejnë terren.

Related posts

Këto ushqime fshehurazi dëmtojnë dhëmbët

admin

Disa të dhëna interesante për sëmundjen e migrenës

admin

Çfarë na shkakton mungesa e kalçiumit në trup?

rezart morina