RTV AHIRETI
Shëndetësi

Ja ku nisi përsëri: Biontech dhe Pfizer marrin miliarda euro porosi nga SHBA për vaksina

ja-ku-nisi-perseri:-biontech-dhe-pfizer-marrin-miliarda-euro-porosi-nga-shba-per-vaksina

Shtetet e Bashkuara të Amerikës po përgatiten për vjeshtën dhe kanë porositur më shumë se 100 milionë doza vaksine kundër virusit korona nga kompanitë Biontech dhe Pfizer.

Related posts

Mjalti është ilaç, por shkakton 7 efekte anësore nëse e teprojmë

admin

​Çfarë e shkakton kancerin e mushkërive?

admin

Keni dhimbje fyti? Ja ushqimet që nuk duhet t’i hani, shmangia e tyre redukton përkeqësimin e gjendjes

rezart morina