RTV AHIRETI
-PolitikëKosovaLajmeLajmet e funditShqipëriaTë GjithaVideo Galeri

Kadri Kryeziu: Rama, lider shumë i rëndësishëm në Ballkan. Nëse do isha në vend të Kurtit do e takoja…

kadri-kryeziu:-rama,-lider-shume-i-rendesishem-ne-ballkan.-nese-do-isha-ne-vend-te-kurtit-do-e-takoja…

Lideri shumë të rëndësishëm në Ballkan, e ka cilësuar Kadri Kryeziu, ish-anëtar i Gjykatës Kushtetuese të Kosovës, Kryeministrin Edi Rama. Në rubrikën “Opinion” në News24, Kryeziu tha se edhe për raportet mes Kryeministrave të Kosovës dhe Shqipërisë, fajin e ka Albin Kurti. “Nëse unë do të isha Kryeministri i Kosovës një herë në dy javë […]

Related posts

SHBA-ja me paketë të re të ndihmës ushtarake për Ukrainën

admin

Gabim njerëzor apo problem mekanik i anijes së mallrave? Misteri pas shkakut të shembjes së urës së Baltimorit. Ekspertët detarë dhe inxhinierikë ndajnë teoritë e tyre

admin

Luftimet në Bregun Perëndimor, forcat izraelite vrasin komandantin e Hamasit dhe 3 ushtarë të tij

admin