RTV AHIRETI
FeaturedLajmeLajmetShqipëri

Katër të vdekur në Gramsh, u mbytën në liqen

kater-te-vdekur-ne-gramsh,-u-mbyten-ne-liqen

Katër persona kanë vdekur në fshatin Drizë të Gramshit në orët e para të mbrëmjes të së premtes, ka njoftuar Policia e Shtetit.

Sipas njoftimit, katër viktimat u futën për t’u larë në liqen dhe nuk dolën më..

“Në Liqenin e Hidrocentralit të Banjës në fshatin Drizë të Gramshit, dyshohet se shtetasit A.Z, rreth 46 vjeç, R.Z, 19 vjeç, E.Z, 14 vjeç , (babai me dy djemtë) dhe kushëriri i tyre shtetasi M.Z, 20 vjeç, sipas deklarimeve të familjarëve janë futur në liqen për tu larë dhe nuk kanë dalë më”, thuhet në njoftim.

Grupi hetimor ka gjetur dy motoçikleta, tre celularë dhe teshat e trupit në hyrje të liqenit.

Related posts

Kushi: Sfidë, largimi i të rinjve nga vendi

admin

Gaza, rritet në 24.100 numri i të vrarëve nga sulmet izraelite

admin6

Bjellorusia nis stërvitjet ushtarake pranë kufirit me Ukrainën, oficerët dhe trupat trajnohen për të qenë në gatishmëri në rast të miratimit të ligjit ushtarak

admin