RTV AHIRETI
Lajme

“Kemi qëndrim të qartë për Radoiçiç”- DASH për REL-in: Është kriminal që duhet të mbahet përgjegjës

“kemi-qendrim-te-qarte-per-radoicic”-dash-per-rel-in:-eshte-kriminal-qe-duhet-te-mbahet-pergjegjes

Departamenti Amerikan i Shtetit tha se është në dijeni të raportimeve të mediave për takimin mes Marko Gjuriç, ambasadorit serb në Shtetet e Bashkuara dhe Milan Radoiçiç, i cili është në listën e zezë të SHBA-së për përfshirje në krimin e organizuar ndërkombëtar. “Ne kemi një qëndrim të qartë për zotin Radoiçiç. Ai ka marrë

Related posts

Tensionet në veri, vjen reagimi i parë nga Presidenca

admin

Kryeministri i ri britanik Keir Starmer njofton përbërjen e kabinetit të tij

RTI

Turqia arreston 26 persona të dyshuar për lidhje me ISIS

admin