RTV AHIRETI
Shëndetësi

Kos me tërshërë dhe mjedra

kos-me-tershere-dhe-mjedra

Recete nga znj Eneida:

Përbërësit:

150 gr kos

4 lugë tërshërë

1 banane

2 lugë gjelle fara chia

2 lugë kokos

1 lugë gjalpë kikiriku

2 lugë mjedra

2 lugë mjaltë ose shurup panje

Related posts

Nga molla tek qershitë: Thuajini lamtumirë dhimbjes së artritit me këto fruta

admin

Vitaminat që preferohen të përdoren gjatë verës

admin

Nuk duhet t’i hidhni më kurrë, farat e shalqirit janë të shkëlqyeshme për shëndetin

admin