RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

KQZ publikon adresat e sakta të 19 qendrave të votimit për nesër

kqz-publikon-adresat-e-sakta-te-19-qendrave-te-votimit-per-neser

Nesër në katër komunat në veri të Kosovës do të zhvillohen zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetarë të komunave.

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve njofton të gjithë qytetarët me të drejtë vote në katër komunat e Republikës së Kosovës: Mitrovicë e Veriut, Zveçan, Leposaviq dhe Zubin Potok, se këto janë lokacionet e sakta të 19 qendrave të votimit për zgjedhjet e 23 prillit.

Në këtë LINK mund t’i gjeni lokacionet.

Related posts

Maqedonia e Veriut përshëndet marrëveshjen Kosovë- Serbi – VIDEO

rezart morina

Sulmi terrorist në Pakistan, shkon në 88 numri i viktimave, pritet të rritet sërish

admin

Hovenier: Presim që Kosova t’i përmbushë idealet e Deklaratës së Pavarësisë së saj

admin