RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Lëvizja Vetëvendosje sot mban zgjedhjet e brendshme

levizja-vetevendosje-sot-mban-zgjedhjet-e-brendshme

Sot do të mbahen zgjedhjet e brendshme në Lëvizjen Vetëvendosje.

Qendrat e vendvotimeve do të hapen në orën 10 dhe do të mbyllen në orën 19, njofton Klankosova.tv

Në zgjedhjet e brendshme të Lëvizjes Vetëvendosje që mbahen sot, Albin Kurti s’ka kundër kandidat.

Në linkun e mëposhtëm gjeni qendrat e vendvotimeve.

https://www.vetevendosje.org/vendvotimet-per-zgjedhjet-e-brendshme-sipas-qendrave/

Related posts

Trazira në protestën kundër Netanyahu-t në Tel Aviv, ndërhyn policia dhe arreston dhjetëra izraelitë

admin6

Erdoğan: “Çanakkale është e pakalueshme” është gdhendur në histori

admin6

Futbollisti i Beşiktaş-it, Josef de Souza viziton të riun Arda, i cili u shpëtua 128 orë pas tërmetit

admin