RTV AHIRETI
LajmeRajon dhe Botë

Makroni e han një flakaresh – VIDEO

makroni-e-han-nje-flakaresh-–-video

Presidenti francez Emmanuel Macron u godit me shuplakë në fytyrë nga një protestuese të dielën.

Macron u godit gjithashtu në fytyrë më 8 qershor 2021, nga një burrë në një turmë.

Related posts

Nis konferenca ndërkombëtare kushtuar Ballkanit

admin

Gjermania s’e përjashton mbulimin e faturave të qytetarëve

admin

IPK nis hetimet për trajtimin e rastit të vrasjes së 35- vjeçares

admin