RTV AHIRETI
Shëndetësi

Mamografia e lëvizshme në Fishtë/ Apeli i ministres Koçiu: Kryeni kontrollet periodike dhe ndërgjegjësoni sa më shumë vajza e gra

mamografia-e-levizshme-ne-fishte/-apeli-i-ministres-kociu:-kryeni-kontrollet-periodike-dhe-ndergjegjesoni-sa-me-shume-vajza-e-gra

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale mundësoi që për herë të parë shërbimi i mamografisë së lëvizshme të shkojë pranë vajzave dhe grave në Fishtë të Lezhës, në kuadër të muajit të ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit.

Related posts

Doni të jeni në formë gjatë verës? Këto janë perimet me më pak kalori

admin

Efektet e shëndetshme të kungullit

admin

Tetë ushqimet më të mira për një mëngjes të shëndetshëm

admin