RTV AHIRETI
Shëndetësi

Manastirliu: Nis rimbursimi i fishave të diabetit falas për qytetarët mbi 65 vjeç

manastirliu:-nis-rimbursimi-i-fishave-te-diabetit-falas-per-qytetaret-mbi-65-vjec

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, në fjalën e saj nga Pallati Kongreseve tha se do të rimbursohen fishat e diabetit diabetit falas për qytetarët mbi 65 vjeç.

Related posts

10 ushqime që duhet t’i hani kur keni dhimbje fyti

admin

4 rregulla që do t’ju ndihmojnë të mos hani më shumë se ç’duhet

admin

Gjashtë shenja alarmante të mungesës së proteinave në trup

admin