RTV AHIRETI
-Politikëbajram begajForumit për GratëKosovaKosovëKryesoreLajmeLajmet e funditPaqen dhe SigurinëShqipëriaTë GjithaVjosa Osmani

Marrin pjesë rreth 1 mijë persona nga e gjithë bota/ Mbahet sot Forumi për Gratë, Paqen dhe Sigurinë në Kosovë, pjesë edhe presidenti Begaj

marrin-pjese-rreth-1-mije-persona-nga-e-gjithe-bota/-mbahet-sot-forumi-per-grate,-paqen-dhe-sigurine-ne-kosove,-pjese-edhe-presidenti-begaj

Edicioni i dytë i Forumit për Gratë, Paqen dhe Sigurinë, i organizuar nga presidentja Vjosa Osmani, ka filluar sot në Kosovë dhe do të zgjasë për dy ditë rresht. Ky edicion do të mirëpresë pjesëmarrës nga më shumë se 40 shtete të botës me afro 1 mijë pjesëmarrës, me qëllim diskutimin dhe bashkëpunimin në fushën […]

Related posts

Sëmundjet ngjitëse po përhapen në Gaza, paralajmërojnë mjekët

admin

Zgjedhjet në Francë/ Mediat belge publikojnë exit-pollet: Marine Le Pen kryeson me 200 vende

admin

48 persona, shumica shqiptarë, shpëtohen nga mbytja mes Belgjikës e Anglisë

admin