RTV AHIRETI
LajmeRajon dhe Botë

Marshimi i varrimit të Saleh al-Arourit po mbahet në Bejrut

marshimi-i-varrimit-te-saleh-al-arourit-po-mbahet-ne-bejrut

Marshi i funeralit për Saleh al-Arouri ka filluar. Shumë të rinj nga periferitë e Bejrutit dhe kampet e refugjatëve palestinezë përreth kanë ardhur për të përkujtuar një figurë tjetër që ata e shohin si të rënë për kauzën më të madhe.

Related posts

Irlanda planifikon të ndalojë shitjen e cigareve për moshat nën 21 vjeç

RTI

Merr flakë makina në autostradën “Ibrahim Rugova”, Policia e Kosovës jep detajet

admin

Franca regjistron numrin më të ulët të lindjeve që nga LIIB

rezart morina