RTV AHIRETI
KosovaKosovëLajmeLajmet e funditMitroviceTë Gjitha

Mashtroi qytetarët dhe përfitoi plot 2 mln euro, arrestohet një person në Mitrovicë

mashtroi-qytetaret-dhe-perfitoi-plot-2-mln-euro,-arrestohet-nje-person-ne-mitrovice

Arrestohet një person për mashtrim të qytetarëve në vlerë rreth 2 milionë euro. Prokuroria Themelore në Mitrovicë ka njoftuar opinionin se është arrestuar personi i dyshuar me iniciale J.M,. me dyshimin se në periudha të ndryshme nga viti 2021 e gjer në muajin korrik 2023, në mënyrë mashtruese ka mashtruar qytetarë të ndryshëm, me qëllim […]

Related posts

Të shtënat me armë në metronë e Teheranit shkaktojnë frikë dhe panik

admin

Marrëveshja e Ohrit dhe plani i zbatimit, Kurti takon ambasadorë QUINT-it

admin

Arrestohen 2 zjarrfikës në Francës për zjarret shkatërruese

admin