RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmetShëndetësi

Mbi 6 mijë raste aktive me COVID-19

mbi-6-mije-raste-aktive-me-covid-19

Aktualisht janë 6 mijë e 418 raste aktive me COVID-19 në vendin tonë.

Në 24-orëshin e fundit 842 qytetarë kanë rezultuar pozitivë me COVID-19 në Kosovë, ndërsa një person ka vdekur nga koronavirusi.

Gjatë orëve të fundit janë shëruar 110 qytetarë.

Related posts

Borrell: Putini po sakrifikon ushtrinë dhe njerëzit për të mbijetuar

rezart morina

BBC artikull për Alpet shqiptare: Toka e egër e fundit e Evropës

admin

Rusia vendos sanksione ndaj 500 shtetasve amerikanë, përfshirë ish-presidentin Obama

rezart morina