RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Mehaj ndanë fotografi nga aktivitetet e përbashkëta me Shqipërinë: Së bashku jemi më të fortë

mehaj-ndane-fotografi-nga-aktivitetet-e-perbashketa-me-shqiperine:-se-bashku-jemi-me-te-forte

Ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj, sot ka ndarë disa fotografi nga aktivitetet e ushtarëve të Kosovës dhe të Shqipërisë, në prag të festës së 28 Nëntorit.

Mehaj ka theksuar se së bashku jemi më të fortë.

Postimi i plotë:

Qytetarë të dashur,

Në prag të Ditës së Forcës dhe Ditës së Flamurit kam kënaqësinë të ndajë me ju foto nga aktivitetet aktuale që jemi duke realizuar së bashku me vëllezërit dhe motrat tona të Republikës së Shqipërisë në akademinë, shkollat dhe qendrat profesionale ushtarake të Forcave të Armatosura të Republikës së Shqipërisë.

28 fotografi për 28 Nëntorin tonë të përbashkët!

Së bashku jemi më të fortë!

Related posts

Hiqen vizat me Kinën/ Qytetarët shqiptarë mund të qëndrojnë 90 ditë në Kinë

admin

Gjykata e lartë izraelite dëgjon argumentat kundër ndryshimeve në gjyqësor

admin

Liderët botërorë urojnë presidentin Erdoğan për zgjedhjet

rezart morina