RTV AHIRETI
hasaniKosovaKryesoreLajmeLajmet e funditTë GjithaVideo Galeri

Ministri Igli Hasani takon në burg ish-Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi

ministri-igli-hasani-takon-ne-burg-ish-presidentin-e-kosoves,-hashim-thaci

Ministri Igli Hasani ka takuar sot në burgun e Hagës, ish-Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi. “Sot në Hagë, u takova me Presidentin Hashim Thaçi. E gjeta në gjendje të mirë shpirtërore, optimist dhe me besim tëpalëkundur që e drejta do të triumfojë. Ishte vërtet mbresëlënëse kurajo e tij, ekuilibri i brendshëm, qetësia e kthjelltësia e […]

Related posts

“Urdhri për sulmin terrorist në Stamboll është dhënë nga qendra e organizatës terroriste PKK/PYD/YPG në Kobani”

admin

Mirziyoyev fiton lehtësisht mandatin e tretë si president i Uzbekistanit

rezart morina

Hovenier: Presim që Kosova t’i përmbushë idealet e Deklaratës së Pavarësisë së saj

admin