RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Ministria publikon çmimet e derivateve për 48 orët e ardhshme

ministria-publikon-cmimet-e-derivateve-per-48-oret-e-ardhshme

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë ka publikuar çmimet e derivateve që vlejnë për 24 orët e ardhshme.

Pak ndryshime ka nga 24 orët e kaluara në çmimet e derivateve.

Related posts

Mbi 1.3 milion nxënës kthehen në bankat shkollore në 3 provincat turke të goditura nga tërmeti

admin

Hashim Thaçi ndodhet në Kosovë, bëhet e ditur arsyeja

rezart morina

Hamburgu ngre alarmin pas shpërthimit të zjarrit – VIDEO

rezart morina