RTV AHIRETI
Shëndetësi

“Mjerë Gjermania për ju…”/ Debati kontrovers mjekë-infermierë

“mjere-gjermania-per-ju…”/-debati-kontrovers-mjeke-infermiere

Largimi i mjekëve dhe infermierëve shqiptarë nga vendi për një pagë më të mirë, drejt Gjermanisë ka ndezur një debat në rrjetet sociale, pas deklaratës së mjekut neonatolog Edi Tushe. Në fundjavë ai postoi këtë shkrim.

Related posts

Assesi mos pini ujë nga shishja e cila është ngrohur në diell

admin

Sëmundja që prek rrugët e frymëmarrjes: Simptomat që duhet të kini kujdes

admin

Pesë ushqime kundër tensionit të ulët

rezart morina