RTV AHIRETI
Shëndetësi

Mos qëndroni shumë kohë ulur! Mënyra e jetesës sedentare ndikon në shëndetin e trurit

mos-qendroni-shume-kohe-ulur!-menyra-e-jeteses-sedentare-ndikon-ne-shendetin-e-trurit

Inkurajoni prindërit tuaj të moshuar që të qëndrojnë aktivë dhe të bëjnë ushtrime të thjeshta si ecja në mëngjes dhe në mbrëmje.

Related posts

Kujdes! Mos merrni antibiotik pa nevojë

admin

Si ta lësh duhanin?

rezart morina

Tetë simptomat e zakonshme të ankthit tek fëmijët

rezart morina