RTV AHIRETI
Shëndetësi

Mungesa e vitaminës D/ Mjekët këshillojnë kur dhe si të përfitojmë nga dielli

mungesa-e-vitamines-d/-mjeket-keshillojne-kur-dhe-si-te-perfitojme-nga-dielli

Verës po i vjen fundi, por jo rrezeve te diellit te ne. Shqiperia ka rreth 300 ditë me diell por shqiptaret rezultojne me mungese të vitaminës D.

Related posts

Kombinimi i vetive të hudhrës me ato të lakrës siguron këtë ilaç të fuqishëm

admin

Mieloma e shumëfishtë: Shkaqet, simptomat dhe trajtimi

rezart morina

Dy persona vdesin nga COVID-19 brenda 24 orëve në Kosovë

admin