RTV AHIRETI
Shëndetësi

Mungesa të ilaçeve në farmaci! Nuk kanë dalë ende çmimet e reja të barnave

mungesa-te-ilaceve-ne-farmaci!-nuk-kane-dale-ende-cmimet-e-reja-te-barnave

Tregu farmaceutik pritet të ketë mungesa të disa barnave pasi Ministria e Shëndetësisë nuk ka miratuar ende çmimet e reja të barnave.

Related posts

3 frutat më të mira që do t’ju ndihmojnë të ulni sheqerin në gjak dhe nivelet e kolesterolit

rezart morina

Sulmet e panikut gjatë natës: kur nata bëhet një makth

admin

Ekspozimi i fëmijës ndaj pajisjeve teknologjike, i duhur apo jo?

admin