RTV AHIRETI
hashim thacikomandant raketaKosovaLajmeLajmet e funditTë Gjitha

Ndërron jetë komandat “Raketa”, ish-truproja i Hashim Thaçit

nderron-jete-komandat-“raketa”,-ish-truproja-i-hashim-thacit

Ka vdekur Xhavit Ferizi (Raketa), ish-pjesëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës dhe ish-truproje i ish-presidentit të Kosovës Hashim Thaçi. “Raketa” ishte nga fshati Plluzhinë e Skenderajt. Lajmin e vdekjes së tij e ka treguar familja në një njoftim mortor. “Me pikëllim të thellë e zemër të thyer, të dashur familjar, miq e dashamirë, ju njoftojmë […]

Related posts

Studim: Ndotja e ajrit dëmton shëndetin e njeriut në çdo fazë të jetës

rezart morina

LDK-ja dorëzon kallëzimin penal ndaj ambasadorit Martin Berishaj

rezart morina

Shefi i OBSH-së paralajmëron: Bëhuni gati për sëmundjen X

admin6