RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Nëse i shihni këta dy persona, njoftojeni menjëherë Policinë e Kosovës

nese-i-shihni-keta-dy-persona,-njoftojeni-menjehere-policine-e-kosoves

Njësiti i hetimeve të stacionit Jugu në Prishtinë, me autorizim nga prokuroria kompetente, kërkon ndihmë nga qytetarët në ofrimin e informatave, të cilat do të ndihmonin në identifikimin dhe arrestimin e personave të dyshuar që shihen në fotografi.

Personat kërkohen për përfshirje në një rast të zjarrvënies, që është raportuar në fund të muajit mars Prishtinë.

“Të nderuar, për çdo informatë që mund të çojë në identifikimin e personave apo vendodhjes së tyre, kontaktoni policinë në numrin e telefonit: 192”, thuhet në njoftim të Policisë.

Related posts

Targave të automjeteve u vendosin stikersa “SRB-KM” në veri të Mitrovicës

admin

Japonia vendos të shkarkojë mbetjet e diskutueshme bërthamore

admin

Turqia nis furnizimin me gaz natyror për Moldavinë

rezart morina