RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

I mituri ther për vdekje një fëmijë në Viti

i-mituri-ther-per-vdekje-nje-femije-ne-viti

Një i mitur ka vdekur në Viti si pasojë e therjes me thikë nga një i mitur tjetër, raporton teve1.info

Lajmin për teve1.info e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani, i cili ka thënë se deri më tani nuk ka më shumë informata rreth rastit.

“Po është e vërtetë. Mundem veç me e konfirmu për momentin dyshohet se një person ka ndërrua jetë si pasoj e therjes me mjet të mprehtë, një person është arrestua menjëherë pas ngjarjes, që të dy janë të mitur edhe viktima dhe i dyshimti”, ka thënë Hashani.

Related posts

Kryeministri i Indisë dhe ai i Greqisë diskutojnë bashkëpunimin në kuadër të Korridorit Lindje e Mesme-Evropë

rezart morina

Zelensky në Tiranë: Dështimi i regjimit të Putinit, është siguria jonë

admin

OKB: Rritet me 231 për qind numri i njerëzve që migrojnë për shkak të thatësirës në Somali

admin