RTV AHIRETI
Shëndetësi

Ngjyra dhe forma e syve, lidhja me shëndetin

ngjyra-dhe-forma-e-syve,-lidhja-me-shendetin

Ngjyra dhe forma e syve janë tregues të rëndësishëm të shëndetit të njeriut dhe sëmundjeve që i kanosen. Njerëzit me sy të kaltër apo jeshilë janë më të prirur të preken nga disa probleme shëndetësore.

Related posts

​A e dini se ngrënia e kivit përmirëson humorin?

admin6

Studimi: Zhurma e trafikut rrit rrezikun e presionit të lartë të gjakut

rezart morina

A është goja e thatë një simptomë e Coronavirusit?

admin