RTV AHIRETI
-PolitikëKosovaKryetarja e KuvenditLajmeLajmet e funditLindita NikollaosmaniShqipëriaTë Gjitha

Nikolla takohet me Vjosa Osmanin: Besimi i madh i botës demokratike te Shqipëria, vlerësim te kombi shqiptar

nikolla-takohet-me-vjosa-osmanin:-besimi-i-madh-i-botes-demokratike-te-shqiperia,-vleresim-te-kombi-shqiptar

Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla, u takua sot me Presidenten e Kosovës, Vjosa Osmani. Nikolla e falënderoi Presidenten Osmani për organizimin në Prishtinë të Forumit Ndërkombëtar “Gratë, Paqja, Siguria”, në kuadrin e Samitit për Demokraci, nismë që po krijon një proces pozitiv për adresimin e çështjeve me sensibilitet dhe impakt të madh global. Kryetarja Nikolla […]

Related posts

Deri më 2030, India mund ta kalojë Japoninë dhe Gjermaninë për t’u bërë ekonomia e tretë në botë

admin

Mblidhet Këshilli i Sigurisë i Kosovës

rezart morina

Zhduket një person në Zveqan, dyshohet se ka rënë në lumin Iber

admin