RTV AHIRETI
fiter bajramiKosovaKryesoreLajmeLajmet e funditosmaniTë Gjitha

Presidentja Osmani uron besimtarët për Fitër Bajram: Solidariteti ndërnjerëzor, trashëgimia jonë e çmuar

presidentja-osmani-uron-besimtaret-per-fiter-bajram:-solidariteti-ndernjerezor,-trashegimia-jone-e-cmuar

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka uruar qytetarët për festën e Fitër Bajramit, duke thënë se solidariteti ndërnjerëzor, i cili e shoqëron muajin e bekuar të Ramazanit është trashëgimi e jona e çmuar. Osmani në një postim në Facebook shkruan se festa e Fitër Bajramit është përkushtim ndaj besimit, sakrificës dhe vetëmohimit. “Lutjet dhe sakrifica […]

Related posts

Princi saudit: Vendet e Gjirit dhe Kina do të adresojnë së bashku sfidën energjetike

admin

Sipërfaqja e Lumit Drina në BeH mbulohet me mbeturina

admin

​SBAShK-u kundërshton vlerësimin e mësimdhënësve përmes testimit

admin