RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Një grua raporton se është dhunuar prej tre vjetësh

nje-grua-raporton-se-eshte-dhunuar-prej-tre-vjetesh

Një grua në Prishtinë ka raportuar në Policinë e Kosovës se në periudhën nga viti 2018 deri në vitin 2021 është dhunuar.

Policia e ka iniciuar rastin si vepër penale “dhunim dhe shtrëngim”.

Ndërsa, nuk ka të arrestuar.

“Prishtinë 2018-2021. Viktima femër kosovare ka raportuar se në periudhën e cekur, i dyshuari mashkull kosovar e ka detyruar atë të kryente marrëdhënie seksuale. Nuk raportohet për të arrestuar rasti në hetime”, njoftoi PK-ja në raportin 24-orësh.

Related posts

​Mbyllet thirrja për subvencionim për izolim të shtëpive

admin

Shkon mbi 5000 numri i të vdekurve nga tërmeti në Turqi e Siri

admin

Nju Jork: Padrejtësia dhe triumfi i Yusef Saalamit

rezart morina