RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Një i vdekur dhe një i lënduar nga një aksident trafiku në veri

nje-i-vdekur-dhe-nje-i-lenduar-nga-nje-aksident-trafiku-ne-veri

Policia ka konfirmuar se një person ka vdekur si pasojë e aksidentit të ndodhur gjatë mbrëmjes të së enjtes në rrugën Mitrovicë-Leposaviq.

Në këtë aksident ka mbetur edhe një person i lënduar, ka njoftuar zëvendësdrejtori i policisë në veri të Mitrovicës, Veton Elshani.

Aksidenti ka ndodhur mes një kamioni dhe një veture, që të dy automjetet me targa të Serbisë

Related posts

Vetëm 1 mijë e 212 biznese aplikuan në ATK për të subvencionuar rritjen e pagave për punëtorë

admin

Rusia paralajmëron “masa hakmarrëse” nëse qytetarëve të saj u refuzohet viza Shengen

admin

Gjykata franceze lejon të djathtën ekstreme të mbajë konferencë

admin