RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Një i vdekur dhe tre të lënduar rëndë në një aksident në Novosellë të Pejës

nje-i-vdekur-dhe-tre-te-lenduar-rende-ne-nje-aksident-ne-novoselle-te-pejes

Nga aksidenti i rëndë që ka ndodhur sot në Novosellë të Pejës, ka humbur jetën një person ndërkaq tre të tjerë janë lënduar.

Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

Gashi ka thënë se në mesin e të lënduarve është edhe një zyrtar policor.

“Aktualisht tretman janë duke marrë në QKUK tre të lënduarit në aksidentin në Novosellë, prej të lënduarve një është zyrtar policor. Kurse në vendin e ngjarjes një person ka ndërruar jetë dhe vdekjen e tij e ka konstatuar mjeku kujdestar”, tha Gashi.

Related posts

Ministri Krasniqi: Kryetarët në veri do të vazhdojnë punën në objektet e komunave

admin

Haxhi 2023: Më shumë se 580,000 haxhinjë mbërrijnë në Arabinë Saudite

rezart morina

13-vjeçari në Ferizaj dyshohet se bëri vetëvrasje, prokuroria deklarohet për rastin

rezart morina