RTV AHIRETI
LajmeRajon dhe Botë

Një stuhi e fortë godet Sarajevën

nje-stuhi-e-forte-godet-sarajeven

Një stuhi e fortë ka goditur të shtunën pasdite Sarajevën dhe disa rrugë janë përmbytur.

Reshjet e forta janë përcjellë me rrëqethje të forta ere dhe bubullima, transmeton Klix.ba.

Stuhia ka bërë të vështirë për këmbësorët, por edhe për makinat.

Temperatura ra me dhjetë gradë në një kohë të shkurtër dhe rrebeshi i dendur zgjati rreth gjysmë ore.

Related posts

Parlamenti europian miraton dhënien e statusit kandidat ne BE për Moldavinë dhe Ukranën

admin

BE: Jemi të përgatitur nëse Moska ndërpret tërësisht furnizimin me gaz

admin

Turqia me më së shumti fëmijë në Evropë

rezart morina