RTV AHIRETI
Shëndetësi

Numër i lartë vdekjesh dhe infektimesh, situata e COVID në vendin tonë për 24 orët e fundit

numer-i-larte-vdekjesh-dhe-infektimesh,-situata-e-covid-ne-vendin-tone-per-24-oret-e-fundit

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar bilancin e infektimeve me COVID-19 në 24 orët e fundit, ku kanë rezultuar pozitiv 1228 persona, ndërsa 3 të tjerë e humbur betejën me virusin.

Related posts

Infektimet mes pushuesve/ Në qendrën shëndetësore të Velipojës çdo ditë kërkojnë ndihmë 100 persona

admin

Sa kohë mund të qëndrojnë ushqimet e gatshme në frigorifer

admin

Një lugë uthull molle para gjumit për shëndet të mirë

admin