RTV AHIRETI
Shëndetësi

Studimi: Miliona njerëz mund të vuajnë nga problemet afatgjata të nuhatjes ose shijes, pas infektimit me COVID

studimi:-miliona-njerez-mund-te-vuajne-nga-problemet-afatgjata-te-nuhatjes-ose-shijes,-pas-infektimit-me-covid

Një studim i ri ka zbuluar se rreth një në 20 njerëz që kanë rezultuar pozitivë për COVID-19 në mbarë botën kanë probleme afatgjata të nuhatjes ose shijes për të paktën 6 muaj.

Related posts

Llojet e rralla të dhimbjes së kokës dhe arsyet shëndetësore pse ndodhin ato

rezart morina

Kafeja mund t’i shërojë këto dy sëmundje

admin

Tri mënyra që tregojnë se truri juaj përmirësohet me moshën

rezart morina