RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Numër më i vogël i protestuesve në Zveçan, Njësia Speciale para komunës

numer-me-i-vogel-i-protestuesve-ne-zvecan,-njesia-speciale-para-komunes

Serbë lokalë po vazhdojnë të protestojnë në Zveçan, ku një numër më i vogël i protestuesve është grumbulluar sot pranë ndërtesës komunale.

Rel raporton se automjetet e njësisë speciale të Policisë së Kosovës janë parkuar pranë ndërtesës së komunës, në rrugën ku gjendet shkolla dhe ku është e vendosur një tendë.

Related posts

Nga 1 shtatori qytetarët lejohen të kalojnë nëpër Austri me patentë shoferë të Kosovës

rezart morina

MPJ gjermane: Serbia të reduktojë trupat e saj në kufirin me Kosovën pa vonesë

rezart morina

Kuvendi mban sot tri seanca, një të jashtëzakonshme

admin